ULKE TV HD Türksat Frekans Bilgisi

ULKE TV HD Türksat Frekans Bilgileri

ULKE TV HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan ULKE TV HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ULKE TV HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ULKE TV HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ULKE TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ULKE TV HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıULKE TV HD
Frekansı12103
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR8333
FEC2/3
Paket İsmiKANAL 7 HD PAKET
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

ULKE TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ÜLKE TV 12095 H - Yatay Doğu 4800 5/6 T4A KANAL 7 DOĞU PAKET

ULKE TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ULKE TV HD Kanalı 12103 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 8333 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ULKE TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ULKE TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ULKE TV HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ULKE TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ULKE TV HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 HD PAKET paketinde bulunan ULKE TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.