ÜLKE TV Türksat Frekans Bilgisi

ÜLKE TV Türksat Frekans Bilgileri

ÜLKE TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan ÜLKE TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ÜLKE TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ÜLKE TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ÜLKE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ÜLKE TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 22.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıÜLKE TV
Frekansı12095
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiKANAL 7 DOĞU PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

ÜLKE TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ULKE TV HD 12103 H - Yatay Doğu 8333 2/3 T4A KANAL 7 HD PAKET

ÜLKE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ÜLKE TV Kanalı 12095 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÜLKE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÜLKE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ÜLKE TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÜLKE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ÜLKE TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 DOĞU PAKET paketinde bulunan ÜLKE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.