TÜRKSAT PROMO Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKSAT PROMO Türksat Frekans Bilgileri

TÜRKSAT PROMO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan TÜRKSAT PROMO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TÜRKSAT PROMO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TÜRKSAT PROMO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TÜRKSAT PROMO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TÜRKSAT PROMO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTÜRKSAT PROMO
Frekansı18709
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR12500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TÜRKSAT PROMO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TÜRKSAT PROMO 12629 V - Dikey Afrika 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA

TÜRKSAT PROMO kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKSAT PROMO Kanalı 18709 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 12500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TÜRKSAT PROMO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKSAT PROMO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TÜRKSAT PROMO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKSAT PROMO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TÜRKSAT PROMO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA paketinde bulunan TÜRKSAT PROMO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.