TÜRKSAT PROMO Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKSAT PROMO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı TÜRKSAT PROMO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TÜRKSAT PROMO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TÜRKSAT PROMO Türksat Frekansı Nedir?

TÜRKSAT PROMO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTÜRKSAT PROMO
Frekansı12629
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaAfrika
SR12500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TÜRKSAT PROMO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TÜRKSAT PROMO 18709 LHCP Ka-West 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA

TÜRKSAT PROMO kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKSAT PROMO Kanalı 12629 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Afrika, SR değeri 12500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TÜRKSAT PROMO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKSAT PROMO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKSAT PROMO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA paketinde bulunan TÜRKSAT PROMO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TÜRKSAT PROMO Kanal Bilgileri

TÜRKSAT PROMO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TÜRKSAT PROMO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.