TGRT HABER HD Türksat Frekans Bilgisi

TGRT HABER HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı TGRT HABER HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TGRT HABER HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TGRT HABER HD Türksat Frekansı Nedir?

TGRT HABER HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTGRT HABER HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TGRT HABER HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TGRT HABER 12228 V - Dikey Batı 8400 5/6 T4A TGRT BATI PAKET

TGRT HABER HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT HABER HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TGRT HABER HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT HABER HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT HABER HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan TGRT HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TGRT HABER HD Kanal Bilgileri

TGRT HABER HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TGRT HABER HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.