TGRT HABER Türksat Frekans Bilgisi

TGRT HABER Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı TGRT HABER kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TGRT HABER Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TGRT HABER Türksat Frekansı Nedir?

TGRT HABER Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTGRT HABER
Frekansı12228
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR8400
FEC5/6
Paket İsmiTGRT BATI PAKET
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TGRT HABER kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TGRT HABER HD 12685 H - Yatay Batı 27500 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29

TGRT HABER kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT HABER Kanalı 12228 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8400 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TGRT HABER kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT HABER Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT HABER kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TGRT BATI PAKET paketinde bulunan TGRT HABER kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TGRT HABER Kanal Bilgileri

TGRT HABER kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TGRT HABER kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.