NOW HD Türksat Frekans Bilgisi

NOW HD Türksat Frekans Bilgileri

NOW HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan NOW HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NOW HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NOW HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NOW HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NOW HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNOW HD
Frekansı12328
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR6666
FEC2/3
Paket İsmiNOW HD
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

NOW HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NOW 12336 H - Yatay TR 5520 3/4 T4A NOW

NOW HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NOW HD Kanalı 12328 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 6666 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. NOW HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NOW HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NOW HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NOW HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NOW HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NOW HD paketinde bulunan NOW HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.