NOW Türksat Frekans Bilgisi

NOW Türksat Frekans Bilgileri

NOW kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan NOW kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NOW kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NOW Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NOW Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NOW kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNOW
Frekansı12336
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR5520
FEC3/4
Paket İsmiNOW
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

NOW kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NOW HD 12328 H - Yatay TR 6666 2/3 T4A NOW HD

NOW kanalının Türksat frekansı nedir?

NOW Kanalı 12336 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 5520 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NOW kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NOW Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NOW kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NOW kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NOW kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NOW paketinde bulunan NOW kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.