KANAL 7 HD Türksat Frekans Bilgisi

KANAL 7 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı KANAL 7 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL 7 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL 7 HD Türksat Frekansı Nedir?

KANAL 7 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKANAL 7 HD
Frekansı12103
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR8333
FEC2/3
Paket İsmiKANAL 7 HD PAKET
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

KANAL 7 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
KANAL 7 12095 H - Yatay Doğu 4800 5/6 T4A KANAL 7 DOĞU PAKET

KANAL 7 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL 7 HD Kanalı 12103 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 8333 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KANAL 7 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL 7 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL 7 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 HD PAKET paketinde bulunan KANAL 7 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL 7 HD Kanal Bilgileri

KANAL 7 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL 7 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.