KANAL 7 Türksat Frekans Bilgisi

KANAL 7 Türksat Frekans Bilgileri

KANAL 7 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan KANAL 7 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KANAL 7 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KANAL 7 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KANAL 7 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KANAL 7 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKANAL 7
Frekansı12095
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiKANAL 7 DOĞU PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

KANAL 7 kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
KANAL 7 HD 12103 H - Yatay Doğu 8333 2/3 T4A KANAL 7 HD PAKET

KANAL 7 kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL 7 Kanalı 12095 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KANAL 7 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL 7 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KANAL 7 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL 7 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KANAL 7 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 DOĞU PAKET paketinde bulunan KANAL 7 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.