HABER GLOBAL HD Türksat Frekans Bilgisi

HABER GLOBAL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı HABER GLOBAL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HABER GLOBAL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HABER GLOBAL HD Türksat Frekansı Nedir?

HABER GLOBAL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHABER GLOBAL HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

HABER GLOBAL HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HABER GLOBAL 12379 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI

HABER GLOBAL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

HABER GLOBAL HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. HABER GLOBAL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

HABER GLOBAL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABER GLOBAL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan HABER GLOBAL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HABER GLOBAL HD Kanal Bilgileri

HABER GLOBAL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HABER GLOBAL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.