HABER GLOBAL Türksat Frekans Bilgisi

HABER GLOBAL Türksat Frekans Bilgileri

HABER GLOBAL kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan HABER GLOBAL kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve HABER GLOBAL kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. HABER GLOBAL Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

HABER GLOBAL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

HABER GLOBAL kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıHABER GLOBAL
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme18.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

HABER GLOBAL kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HABER GLOBAL HD 12685 H - Yatay Batı 27500 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29

HABER GLOBAL kanalının Türksat frekansı nedir?

HABER GLOBAL Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABER GLOBAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HABER GLOBAL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HABER GLOBAL kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABER GLOBAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak HABER GLOBAL kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan HABER GLOBAL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.