BLOOMBERG HT HD Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG HT HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EKONOMİ temalı BLOOMBERG HT HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BLOOMBERG HT HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BLOOMBERG HT HD Türksat Frekansı Nedir?

BLOOMBERG HT HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBLOOMBERG HT HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BLOOMBERG HT HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BLOOMBERG HT 11053 H - Yatay Batı 8000 3/4 T3A HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET

BLOOMBERG HT HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG HT HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG HT HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG HT HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG HT HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan BLOOMBERG HT HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BLOOMBERG HT HD Kanal Bilgileri

BLOOMBERG HT HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BLOOMBERG HT HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.