BLOOMBERG HT HD Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG HT HD Türksat Frekans Bilgileri

BLOOMBERG HT HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde EKONOMİ kategorisinde yer alan BLOOMBERG HT HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BLOOMBERG HT HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BLOOMBERG HT HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BLOOMBERG HT HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BLOOMBERG HT HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBLOOMBERG HT HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BLOOMBERG HT HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BLOOMBERG HT 11053 H - Yatay Batı 8000 3/4 T3A HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET

BLOOMBERG HT HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG HT HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG HT HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG HT HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BLOOMBERG HT HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG HT HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BLOOMBERG HT HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan BLOOMBERG HT HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.