BLOOMBERG HT Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG HT Türksat Frekans Bilgileri

BLOOMBERG HT kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde EKONOMİ kategorisinde yer alan BLOOMBERG HT kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BLOOMBERG HT kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BLOOMBERG HT Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BLOOMBERG HT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BLOOMBERG HT kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBLOOMBERG HT
Frekansı11053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR8000
FEC3/4
Paket İsmiHABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET
TipSD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BLOOMBERG HT kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BLOOMBERG HT HD 12209 H - Yatay Doğu 10000 3/4 T4A SHOW HD PAKET

BLOOMBERG HT kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG HT Kanalı 11053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG HT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG HT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BLOOMBERG HT kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG HT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BLOOMBERG HT kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET paketinde bulunan BLOOMBERG HT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.