beIN SPORTS MAX 1 Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS MAX 1 Türksat Frekans Bilgileri

beIN SPORTS MAX 1 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan beIN SPORTS MAX 1 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN SPORTS MAX 1 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN SPORTS MAX 1 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN SPORTS MAX 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN SPORTS MAX 1 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN SPORTS MAX 1
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


beIN SPORTS MAX 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS MAX 1 Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS MAX 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS MAX 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SPORTS MAX 1 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS MAX 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN SPORTS MAX 1 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN SPORTS MAX 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.