beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat Frekans Bilgileri

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.06.2024


beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan beIN SPORTS INTERNATIONAL TICARI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.