beIN SPORTS 4 Türksat Frekans Bilgisi

beIN SPORTS 4 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı beIN SPORTS 4 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN SPORTS 4 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN SPORTS 4 Türksat Frekansı Nedir?

beIN SPORTS 4 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN SPORTS 4
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024


beIN SPORTS 4 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN SPORTS 4 Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN SPORTS 4 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN SPORTS 4 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN SPORTS 4 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan beIN SPORTS 4 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN SPORTS 4 Kanal Bilgileri

beIN SPORTS 4 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN SPORTS 4 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.