beIN MOVIES TURK Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES TURK Türksat Frekans Bilgileri

beIN MOVIES TURK kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan beIN MOVIES TURK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN MOVIES TURK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN MOVIES TURK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN MOVIES TURK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN MOVIES TURK kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN MOVIES TURK
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme28.05.2024


beIN MOVIES TURK kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES TURK Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES TURK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES TURK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES TURK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES TURK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN MOVIES TURK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN MOVIES TURK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.