beIN MOVIES STARS Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES STARS Türksat Frekans Bilgileri

beIN MOVIES STARS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan beIN MOVIES STARS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN MOVIES STARS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN MOVIES STARS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN MOVIES STARS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN MOVIES STARS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN MOVIES STARS
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


beIN MOVIES STARS kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES STARS Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES STARS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES STARS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES STARS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES STARS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN MOVIES STARS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN MOVIES STARS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.