beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat Frekans Bilgileri

beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN MOVIES PREMIERE 2 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 14.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN MOVIES PREMIERE 2
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme14.07.2024


beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES PREMIERE 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN MOVIES PREMIERE 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.