beIN H&E Türksat Frekans Bilgisi

beIN H&E Türksat Frekans Bilgileri

beIN H&E kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan beIN H&E kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN H&E kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN H&E Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN H&E Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN H&E kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN H&E
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


beIN H&E kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN H&E Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN H&E kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN H&E Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN H&E kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN H&E kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN H&E kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN H&E kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.