beIN BOXOFFICE Türksat Frekans Bilgisi

beIN BOXOFFICE Türksat Frekans Bilgileri

beIN BOXOFFICE kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan beIN BOXOFFICE kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve beIN BOXOFFICE kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. beIN BOXOFFICE Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

beIN BOXOFFICE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

beIN BOXOFFICE kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıbeIN BOXOFFICE
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


beIN BOXOFFICE kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN BOXOFFICE Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN BOXOFFICE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN BOXOFFICE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN BOXOFFICE kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN BOXOFFICE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak beIN BOXOFFICE kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan beIN BOXOFFICE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.