bEIN SERIES 2 Türksat Frekans Bilgisi

bEIN SERIES 2 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı bEIN SERIES 2 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel bEIN SERIES 2 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. bEIN SERIES 2 Türksat Frekansı Nedir?

bEIN SERIES 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbEIN SERIES 2
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.04.2024


bEIN SERIES 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

bEIN SERIES 2 Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. bEIN SERIES 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

bEIN SERIES 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza bEIN SERIES 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan bEIN SERIES 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ bEIN SERIES 2 Kanal Bilgileri

bEIN SERIES 2 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. bEIN SERIES 2 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.