Z ZAZA TV Türksat Frekans Bilgisi

Z ZAZA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı Z ZAZA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel Z ZAZA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. Z ZAZA TV Türksat Frekansı Nedir?

Z ZAZA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıZ ZAZA TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


Z ZAZA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

Z ZAZA TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. Z ZAZA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Z ZAZA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza Z ZAZA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan Z ZAZA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ Z ZAZA TV Kanal Bilgileri

Z ZAZA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. Z ZAZA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.