YILDIZ EN Türksat Frekans Bilgisi

YILDIZ EN Türksat Frekans Bilgileri

YILDIZ EN kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan YILDIZ EN kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve YILDIZ EN kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. YILDIZ EN Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

YILDIZ EN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

YILDIZ EN kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıYILDIZ EN
Frekansı12344
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme18.05.2024


YILDIZ EN kanalının Türksat frekansı nedir?

YILDIZ EN Kanalı 12344 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. YILDIZ EN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

YILDIZ EN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

YILDIZ EN kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YILDIZ EN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak YILDIZ EN kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI paketinde bulunan YILDIZ EN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.