YENİ KOCAELİ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

YENİ KOCAELİ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

YENİ KOCAELİ TV HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde YEREL kategorisinde yer alan YENİ KOCAELİ TV HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve YENİ KOCAELİ TV HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. YENİ KOCAELİ TV HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

YENİ KOCAELİ TV HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 20.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıYENİ KOCAELİ TV HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.05.2024


YENİ KOCAELİ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. YENİ KOCAELİ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

YENİ KOCAELİ TV HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YENİ KOCAELİ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak YENİ KOCAELİ TV HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan YENİ KOCAELİ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.