WM TV WOMAN KADIN Türksat Frekans Bilgisi

WM TV WOMAN KADIN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı WM TV WOMAN KADIN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel WM TV WOMAN KADIN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. WM TV WOMAN KADIN Türksat Frekansı Nedir?

WM TV WOMAN KADIN kanalı kapandı mı?

WM TV WOMAN KADIN kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek WM TV WOMAN KADIN kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

WM TV WOMAN KADIN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıWM TV WOMAN KADIN
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz


WM TV WOMAN KADIN kanalının Türksat frekansı nedir?

WM TV WOMAN KADIN Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. WM TV WOMAN KADIN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

WM TV WOMAN KADIN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza WM TV WOMAN KADIN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan WM TV WOMAN KADIN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ WM TV WOMAN KADIN Kanal Bilgileri

WM TV WOMAN KADIN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. WM TV WOMAN KADIN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.