WILD HD Türksat Frekans Bilgisi

WILD HD Türksat Frekans Bilgileri

WILD HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan WILD HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve WILD HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. WILD HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

WILD HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

WILD HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıWILD HD
Frekansı12196
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10400
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme28.05.2024


WILD HD kanalının Türksat frekansı nedir?

WILD HD Kanalı 12196 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10400 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. WILD HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

WILD HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

WILD HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza WILD HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak WILD HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan WILD HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.