VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgisi

VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgileri

VIASAT HISTORY kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BEGESEL kategorisinde yer alan VIASAT HISTORY kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve VIASAT HISTORY kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. VIASAT HISTORY Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

VIASAT HISTORY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

VIASAT HISTORY kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıVIASAT HISTORY
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriBEGESEL
ŞifreNDS
Güncelleme26.05.2024


VIASAT HISTORY kanalının Türksat frekansı nedir?

VIASAT HISTORY Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. VIASAT HISTORY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VIASAT HISTORY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

VIASAT HISTORY kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VIASAT HISTORY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak VIASAT HISTORY kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BEGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan VIASAT HISTORY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.