UVİ Jewellery Türksat Frekans Bilgisi

UVİ Jewellery Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan UVİ Jewellery kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel UVİ Jewellery Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. UVİ Jewellery Türksat Frekansı Nedir?

UVİ Jewellery kanalı kapandı mı?

UVİ Jewellery kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek UVİ Jewellery kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

UVİ Jewellery Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıUVİ Jewellery
Frekansı12344
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz


UVİ Jewellery kanalının Türksat frekansı nedir?

UVİ Jewellery Kanalı 12344 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. UVİ Jewellery kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

UVİ Jewellery Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza UVİ Jewellery kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI paketinde bulunan UVİ Jewellery kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ UVİ Jewellery Kanal Bilgileri

UVİ Jewellery kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. UVİ Jewellery kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.