URBAN BEATS Türksat Frekans Bilgisi

URBAN BEATS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı URBAN BEATS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel URBAN BEATS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. URBAN BEATS Türksat Frekansı Nedir?

URBAN BEATS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıURBAN BEATS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme22.04.2024


URBAN BEATS kanalının Türksat frekansı nedir?

URBAN BEATS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. URBAN BEATS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

URBAN BEATS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza URBAN BEATS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan URBAN BEATS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ URBAN BEATS Kanal Bilgileri

URBAN BEATS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. URBAN BEATS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.