ULUSAL 1 TV Türksat Frekans Bilgisi

ULUSAL 1 TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ULUSAL 1 TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ULUSAL 1 TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ULUSAL 1 TV Türksat Frekansı Nedir?

ULUSAL 1 TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıULUSAL 1 TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


ULUSAL 1 TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ULUSAL 1 TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ULUSAL 1 TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ULUSAL 1 TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ULUSAL 1 TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan ULUSAL 1 TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ULUSAL 1 TV Kanal Bilgileri

ULUSAL 1 TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ULUSAL 1 TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.