TV SCHOOL PRIMARY Türksat Frekans Bilgisi

TV SCHOOL PRIMARY Türksat Frekans Bilgileri

TV SCHOOL PRIMARY kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan TV SCHOOL PRIMARY kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TV SCHOOL PRIMARY kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TV SCHOOL PRIMARY Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TV SCHOOL PRIMARY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TV SCHOOL PRIMARY kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTV SCHOOL PRIMARY
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


TV SCHOOL PRIMARY kanalının Türksat frekansı nedir?

TV SCHOOL PRIMARY Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TV SCHOOL PRIMARY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TV SCHOOL PRIMARY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TV SCHOOL PRIMARY kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV SCHOOL PRIMARY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TV SCHOOL PRIMARY kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan TV SCHOOL PRIMARY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.