TV KAYSERİ Türksat Frekans Bilgisi

TV KAYSERİ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TV KAYSERİ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV KAYSERİ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV KAYSERİ Türksat Frekansı Nedir?

TV KAYSERİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV KAYSERİ
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


TV KAYSERİ kanalının Türksat frekansı nedir?

TV KAYSERİ Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TV KAYSERİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TV KAYSERİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV KAYSERİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan TV KAYSERİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV KAYSERİ Kanal Bilgileri

TV KAYSERİ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV KAYSERİ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.