TVNET HD Türksat Frekans Bilgisi

TVNET HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TVNET HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TVNET HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TVNET HD Türksat Frekansı Nedir?

TVNET HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTVNET HD
Frekansı12213
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR5833
FEC2/3
Paket İsmiTV NET HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


TVNET HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TVNET HD Kanalı 12213 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 5833 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TVNET HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TVNET HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TVNET HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TV NET HD PAKET paketinde bulunan TVNET HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TVNET HD Kanal Bilgileri

TVNET HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TVNET HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.