TV8 HD Türksat Frekans Bilgisi

TV8 HD Türksat Frekans Bilgileri

TV8 HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan TV8 HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TV8 HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TV8 HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TV8 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TV8 HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTV8 HD
Frekansı12356
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR7100
FEC2/3
Paket İsmiTV8 HD
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TV8 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TV8 12346 H - Yatay TR 9600 3/4 T4A MNG PAKET

TV8 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV8 HD Kanalı 12356 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 7100 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TV8 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV8 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TV8 HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV8 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TV8 HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TV8 HD paketinde bulunan TV8 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.