TV5 MONDE EUROPE HD Türksat Frekans Bilgisi

TV5 MONDE EUROPE HD Türksat Frekans Bilgileri

TV5 MONDE EUROPE HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSLARARASI kategorisinde yer alan TV5 MONDE EUROPE HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TV5 MONDE EUROPE HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TV5 MONDE EUROPE HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TV5 MONDE EUROPE HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTV5 MONDE EUROPE HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme28.05.2024


TV5 MONDE EUROPE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TV5 MONDE EUROPE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TV5 MONDE EUROPE HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV5 MONDE EUROPE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TV5 MONDE EUROPE HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan TV5 MONDE EUROPE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.