TV4 HD Türksat Frekans Bilgisi

TV4 HD Türksat Frekans Bilgileri

TV4 HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan TV4 HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TV4 HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TV4 HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TV4 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TV4 HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTV4 HD
Frekansı12310
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR15000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKMEDYA HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


TV4 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV4 HD Kanalı 12310 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 15000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TV4 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV4 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TV4 HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV4 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TV4 HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA HD PAKET paketinde bulunan TV4 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.