TV4 HD Türksat Frekans Bilgisi

TV4 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TV4 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV4 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV4 HD Türksat Frekansı Nedir?

TV4 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV4 HD
Frekansı12310
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR15000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKMEDYA HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


TV4 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV4 HD Kanalı 12310 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 15000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TV4 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV4 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV4 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA HD PAKET paketinde bulunan TV4 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV4 HD Kanal Bilgileri

TV4 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV4 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.