TURK SANAT MUZIGI Türksat Frekans Bilgisi

TURK SANAT MUZIGI Türksat Frekans Bilgileri

TURK SANAT MUZIGI kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan TURK SANAT MUZIGI kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TURK SANAT MUZIGI kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TURK SANAT MUZIGI Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TURK SANAT MUZIGI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TURK SANAT MUZIGI kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTURK SANAT MUZIGI
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme19.06.2024


TURK SANAT MUZIGI kanalının Türksat frekansı nedir?

TURK SANAT MUZIGI Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TURK SANAT MUZIGI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TURK SANAT MUZIGI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TURK SANAT MUZIGI kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TURK SANAT MUZIGI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TURK SANAT MUZIGI kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan TURK SANAT MUZIGI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.