TÜRKÇE POP Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKÇE POP Türksat Frekans Bilgileri

TÜRKÇE POP kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan TÜRKÇE POP kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TÜRKÇE POP kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TÜRKÇE POP Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TÜRKÇE POP Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TÜRKÇE POP kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTÜRKÇE POP
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS
Güncelleme23.05.2024


TÜRKÇE POP kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKÇE POP Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TÜRKÇE POP kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKÇE POP Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TÜRKÇE POP kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKÇE POP kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TÜRKÇE POP kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan TÜRKÇE POP kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.