TÜRKÇE MÜZİK Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKÇE MÜZİK Türksat Frekans Bilgileri

TÜRKÇE MÜZİK kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan TÜRKÇE MÜZİK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TÜRKÇE MÜZİK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TÜRKÇE MÜZİK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TÜRKÇE MÜZİK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TÜRKÇE MÜZİK kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTÜRKÇE MÜZİK
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme18.05.2024


TÜRKÇE MÜZİK kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKÇE MÜZİK Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TÜRKÇE MÜZİK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKÇE MÜZİK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TÜRKÇE MÜZİK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKÇE MÜZİK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TÜRKÇE MÜZİK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan TÜRKÇE MÜZİK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.