TRT SPOR YILDIZ Türksat Frekans Bilgisi

TRT SPOR YILDIZ Türksat Frekans Bilgileri

TRT SPOR YILDIZ kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan TRT SPOR YILDIZ kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TRT SPOR YILDIZ kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TRT SPOR YILDIZ Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TRT SPOR YILDIZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TRT SPOR YILDIZ kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTRT SPOR YILDIZ
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme18.05.2024


TRT SPOR YILDIZ kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT SPOR YILDIZ Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT SPOR YILDIZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT SPOR YILDIZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT SPOR YILDIZ kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT SPOR YILDIZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TRT SPOR YILDIZ kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT SPOR YILDIZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.