TRT SPOR Türksat Frekans Bilgisi

TRT SPOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TRT SPOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT SPOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT SPOR Türksat Frekansı Nedir?

TRT SPOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT SPOR
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipSD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT SPOR kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT SPOR HD 11794 V - Dikey TR 30000 3/4 T4A TRT HD PAKET

TRT SPOR kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT SPOR Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT SPOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT SPOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT SPOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan TRT SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT SPOR Kanal Bilgileri

TRT SPOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT SPOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.