TRT RADYO KURDİ Türksat Frekans Bilgisi

TRT RADYO KURDİ Türksat Frekans Bilgileri

TRT RADYO KURDİ kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan TRT RADYO KURDİ kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TRT RADYO KURDİ kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TRT RADYO KURDİ Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TRT RADYO KURDİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TRT RADYO KURDİ kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTRT RADYO KURDİ
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT RADYO KURDİ kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT RADYO KURDİ 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU

TRT RADYO KURDİ kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT RADYO KURDİ Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT RADYO KURDİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT RADYO KURDİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT RADYO KURDİ kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT RADYO KURDİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TRT RADYO KURDİ kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT RADYO KURDİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.