TRT HABER RADYO Türksat Frekans Bilgisi

TRT HABER RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TRT HABER RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT HABER RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT HABER RADYO Türksat Frekansı Nedir?

TRT HABER RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT HABER RADYO
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


TRT HABER RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT HABER RADYO Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT HABER RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT HABER RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT HABER RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT HABER RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT HABER RADYO Kanal Bilgileri

TRT HABER RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT HABER RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.