TRT EBA TV LISE SD Türksat Frekans Bilgisi

TRT EBA TV LISE SD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞİTİM temalı TRT EBA TV LISE SD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT EBA TV LISE SD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT EBA TV LISE SD Türksat Frekansı Nedir?

TRT EBA TV LISE SD kanalı kapandı mı?

TRT EBA TV LISE SD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek TRT EBA TV LISE SD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

TRT EBA TV LISE SD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT EBA TV LISE SD
Frekansı11916
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI
TipSD
KategoriEĞİTİM - Tüm Eğitim Kanalları
ŞifreŞifresiz


TRT EBA TV LISE SD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT EBA TV LISE SD Kanalı 11916 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT EBA TV LISE SD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT EBA TV LISE SD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT EBA TV LISE SD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞİTİM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI paketinde bulunan TRT EBA TV LISE SD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT EBA TV LISE SD Kanal Bilgileri

TRT EBA TV LISE SD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT EBA TV LISE SD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.