TRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgisi

TRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı TRT BELGESEL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT BELGESEL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT BELGESEL Türksat Frekansı Nedir?

TRT BELGESEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT BELGESEL
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipSD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT BELGESEL kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT BELGESEL HD 11794 V - Dikey TR 30000 3/4 T4A TRT HD PAKET

TRT BELGESEL kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT BELGESEL Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT BELGESEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT BELGESEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT BELGESEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT BELGESEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT BELGESEL Kanal Bilgileri

TRT BELGESEL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT BELGESEL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.