TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Türksat Frekansı Nedir?

TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT AVAZ ULUSLARARASI HD
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreBISS
Güncelleme12.04.2024


TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT AVAZ ULUSLARARASI HD Kanal Bilgileri

TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT AVAZ ULUSLARARASI HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.