TRT 3 SPOR Türksat Frekans Bilgisi

TRT 3 SPOR Türksat Frekans Bilgileri

TRT 3 SPOR kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan TRT 3 SPOR kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TRT 3 SPOR kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TRT 3 SPOR Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TRT 3 SPOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TRT 3 SPOR kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTRT 3 SPOR
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


TRT 3 SPOR kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT 3 SPOR Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT 3 SPOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT 3 SPOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT 3 SPOR kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT 3 SPOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TRT 3 SPOR kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT 3 SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.