TRT 3 SPOR Türksat Frekans Bilgisi

TRT 3 SPOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TRT 3 SPOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT 3 SPOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT 3 SPOR Türksat Frekansı Nedir?

TRT 3 SPOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT 3 SPOR
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


TRT 3 SPOR kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT 3 SPOR Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT 3 SPOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT 3 SPOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT 3 SPOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT 3 SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT 3 SPOR Kanal Bilgileri

TRT 3 SPOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT 3 SPOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.