TRABZON RADYO Türksat Frekans Bilgisi

TRABZON RADYO Türksat Frekans Bilgileri

TRABZON RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan TRABZON RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TRABZON RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TRABZON RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TRABZON RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TRABZON RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTRABZON RADYO
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TRABZON RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRABZON RADYO 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU

TRABZON RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

TRABZON RADYO Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRABZON RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRABZON RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRABZON RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRABZON RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TRABZON RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRABZON RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.